Kőszegi-Németh József (211-es terem) szolfézs órái

Kőszegi-Németh József (211-es terem) szolfézs órái

Előképző 1.

Kedd – péntek

16.30 – 17.15

  1. Balassa Ádám
  2. Hári Gergő
  3. Horváth Péter
  4. Kálmán Koppány
  5. Kovács Bianka Borbála
  6. Németh Luca
  7. Strommer Áron
  8. Szabó Dániel
  9. Veszprémi Edvin

Szt. István Ek1-1.o.

Szerda 13.30 – 15.05

(5 perces szünettel)

Ek2.

  1. Burdi Krisztina
  2. Kalbaszov Rikárdó
  3. Simon Gábor
  4. Csuka Boglárka
  5. Katavics Márk Zalán
  6. Józsa Péter
  7. Császár Csanád
  8. Ternyák Lea Rebeka

1.o.

  1. Nyulász Zalán
  2. Benkó Viola Rozália
  3. Bakos Anna
  4. Bakos Patrícia

1/a   

          Kedd – péntek

          15.40 – 16.25

  1. Berta Villő
  2. Böröczky Regina
  3. Bódai Laura Panna
  4. Holb Etele
  5. Füstös Botond
  6. Kiss Panna
  7. Kustos Borka
  8. Pichler Tamás
  9. Simon Szimonetta

1/b

Hétfő – csütörtök

14.05 – 14.50

  1. Bertalan Lara Mia
  2. Csillag Bercel
  3. Fodor Bence
  4. Földing Boglárka
  5. Keresztes Csenge
  6. Mészáros Bálint
  7. Papatyi Szimonetta
  8. Strommer Fruzsina
  9. Varga Nóra

1/c

Hétfő – csütörtök

15.45 – 16.30

  1. Balogh Bertalan
  2. Ernszt Réka
  3. Fekete Sándor
  4. Kollarics Eliana
  5. Kovács Hanna
  6. Melkovics Loretta
  7. Nagy Nándor
  8. Szabó Emma
  9. Horváth Debóra Lilla
  10. Horváth Ráhel Jázmin

1/d

Hétfő – csütörtök

13.15 – 14

  1. Erdélyi Olivér
  2. Grőber Barnabás Attila
  3. Oravecz András
  4. Oravecz Gréta
  5. Ruip Réka Andrea
  6. Szabó Árpád

2/a

Hétfő – csütörtök

14.55 – 15.40    

  1. Herber Nóra
  2. Horváth J. Rikárdó
  3. Horváth Tifani
  4. Kovács Dorka
  5. Kovács Kristóf
  6. Mihajlov Vivien Lara
  7. Papatyi Ramóna
  8. Szabó Vajk Attila
  9. Szakács Álmos
  10. Takács Sára

2/b  

Hétfő – csütörtök

16.35 – 17.20

  1. Berta Ákos
  2. Cser Floranna
  3. Cser Sarolta
  4. Csiba Ágota
  5. Kiss Hajnal
  6. Orgona Rebeka Anna
  7. Papatyi Ramóna
  8. Pölöskei László
  9. Simon Alexandra

2/c

Kedd – péntek

14 – 14.45

  1. Balogh Ábel
  2. Baráth Dániel
  3. Bella Barbara
  4. Bódai Bence
  5. Földing Zsófia
  6. Kiss Ákos B.
  7. Magyar Viktor
  8. Nehéz Anna
  9. Pethő Zsombor
  10. Schmidt Ádám
  11. Venczli Viktória

3/a

Kedd – péntek

17.20 – 18.05              

  1. Bede Fazekas Attila
  2. Csőbör Dániel
  3. Gyimóthy Dániel
  4. Harcos Rita
  5. Kautzky Gréta
  6. Kopeczky Bence?
  7. Krenács Tímea
  8. László Zsuzsanna
  9. Licsauer Márk
  10. Miniska Bence
  11. Pus Csongor
  12. Spreitzer Áron

3/b

Kedd – péntek

14.50 – 15.35

  1. Bálint Boglárka
  2. Farkas Franciska
  3. Kovács Eszter
  4. Kozma Regő
  5. Kőrös Bence
  6. Molnár Laura
  7. Nagy Kíra
  8. Ruisch Máté
  9. Sólyom Ármin
  10. Szabó Barnabás
  11. Szűr Bálint

4.o.

Szerda

15.20 – 16.55

(5 perces szünettel)

  1. Balogh Enikő
  2. Baross Bence
  3. Bencze Kitti
  4. Gáncs Janka
  5. Házi Szindi
  6. Kovács Bálint
  7. Krasnyánszky Bálint
  8. Müller András
  9. Nagy Máté
  10. Nehéz Júlia
  11. Schermann Annaróza
  12. Szabó Benjámin
  13. Takács Ádám