VIII. Regionális Gitártalálkozó
Tapolca, 2016. november 16.

BOGNÁR LEVENTE Ezüst fokozat Oklevél
Tanár: Illés Csaba

XIV. Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2016. december 7.

CSATLÓS JÁCINTA Arany fokozat Oklevél
Tanár: Lakner Norbert

Ádám Jenő Népdaléneklési Verseny
Celldömölk, 2016. december 16.

BÓDAI ÁKOS Arany fokozat
PÁPAI KURJANTÓK Arany fokozat Oklevél
Hanula Móric, Hetyei Dániel, Legény Balázs, Mógor Dávid, Nagy Sebestyén, Pusztai Zsombor
Tanár: Nagy Tiborné
LÁSZLÓ ZSUZSANNA Ezüst fokozat
Tanár: Lakatné Molnár Adél

XV. SISTRUM Regionális Zeneiskolai Versenyek – 2017 – Szombathely
SISTRUM Regionális Klarinét- és szaxofonverseny
Szombathely, 2017. január 30.

TÓTH MÁRTON – szaxofon Ezüst fokozat
Tanár: Bunda Valéria

SISTRUM Regionális Fuvolaverseny
Szombathely, 2017. február 7.

MÁRKUS LUCA Arany fokozat Oklevél
HETYEI ZSOLT Arany fokozat Oklevél
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna
NÉMETH ELÍZ Bronz fokozat Oklevél
Tanár: Bunda Valéria

SISTRUM Regionális Trombitaverseny
Szombathely, 2017. február 9.

CSATLÓS JÁCINTA Arany fokozat Oklevél
Tanár: Lakner Norbert

SISTRUM Regionális Hegedűverseny
Szombathely, 2017. február 22.

BÓDAI ÁKOS Arany fokozat
Tanár: Nagy Tibor

SISTRUM Regionális Ütőverseny
Szombathely, 2017. február 28.

TÓTH MÁTÉ Arany fokozat Oklevél
HORVÁTH ANDRÁS BENDEGÚZ Ezüst fokozat Oklevél
RECSE DÁNIEL Ezüst fokozat Oklevél
Tanár: Falaki Csaba

SISTRUM Regionális Kamarazene Verseny
Szombathely, 2017. március 4.

PÁPAI KÜRTTRIÓ – Székely Sámuel, Hetyei Péter, Polauf Gergő Nívódíj Oklevél
Tanár: Hetyei József
A Kürttrió játszhat a március 27-i Gálahangversenyen.

SISTRUM Regionális Zongoraverseny
Szombathely, 2017. március 10.

DABÓCZY ORSOLYA Arany fokozat
HEGYI BARNA PÉTER Ezüst fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika

SISTRUM Regionális Szolfézsverseny
Szombathely, 2017. március 14.

MÁRKUS LUCA Arany fokozat
BÓDAI ÁKOS Arany fokozat
HORVÁTH ANDRÁS BENDEGÚZ Bronz fokozat
Tanár: Nagy Tiborné

SISTRUM Regionális Gordonkaverseny
Szombathely, 2017. március 21.

LÁSZLÓ BIANKA Ezüst fokozat Oklevél
GULYÁS GERDA Ezüst fokozat Oklevél
Tanár: Némethné Farkas Nóra

IX. Országos Továbbképzős Verseny – Területi Válogató Oltai Adrienne emlékére
Sümeg, 2017. február 10.

GULYÁS GERDA – cselló
Tanár: Némethné Farkas Nóra
SZÉKELY SÁMUEL – kürt
HETYEI PÉTER – kürt
PÁPAI KÜRTTRIÓ – Székely Sámuel, Hetyei Péter, Polauf Gergő
Tanár: Hetyei József
Székely Sámuel, Hetyei Péter és a Kürttrió továbbjutott az országos döntöbe.

V. Veszprémi Regionális Mélyrézfúvós- és Kürtverseny
Veszprém, 2017. február 15.

SZÉKELY SÁMUEL Nívódíj
HETYEI PÉTER Arany fokozat
SPREITZER ÁRON Arany fokozat
HETYEI DÁNIEL Ezüst fokozat
HANULA MÓRIC Bronz fokozat
Tanár: Hetyei József

50. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja – Körzeti Gitárverseny
Győr, 2017. február 21.

BOGNÁR LEVENTE Arany fokozat Oklevél
Tanár: Illés Csaba

II. Veszprémi Klasszikus Magánének Verseny
Veszprém, 2017. március 1.

KOLLÁR ABIGÉL Különdíj
Tanár: Horváthné Eisenbeck Ágota

2. ZENEKÉPZELET Négykezes Zongoraverseny és Kurzus határok nélkül
Eger, 2017. március 2-5.

BALOGH FANNI & HEGYI BARNA PÉTER Ezüst fokozat Oklevél
BODÓ ANGELIKA & DOMONKOS ESZTER Bronz fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika & Fodor Brigitta

VI. Veszprém Megyei és Regionális Szolfézsverseny
Sümeg, 2017. március 4.

BÓDAI ÁKOS NÍVÓDÍJ
MÁRKUS LUCA Arany fokozat
Tanár: Nagy Tiborné

50. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja – Körzeti Fuvolaverseny
Győr, 2017. március 7.

HETYEI ZSOLT Arany fokozat
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna
NÉMETH ELÍZ Bronz fokozat
Tanár: Bunda Valéria

IX. Országos Továbbképzős Verseny
Szentendre, 2017. március 31. – április 2.

HETYEI PÉTER – kürt 3. helyezés
PÁPAI KÜRTTRIÓ – Székely Sámuel, Hetyei Péter, Polauf Gergő
Tanár: Hetyei József

Tanszaki Zongoraverseny Eredmények
Pápa, 2017. március 31.

XXIX. Lantos Magda Regionális Zongoraverseny
Veszprém, 2017. április 4.

BODÓ ANGELIKA Arany fokozat
STANKOVICS LUCA Ezüst fokozat
BALOGH FANNI Ezüst fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika

Fafúvós Találkozó
Várpalota, 2017. április 5.

BAKY BÍBORKA – fuvola Arany fokozat Oklevél
HIDEG NOÉMI – fuvola Arany fokozat Oklevél
NÉMETH ZSÓFIA – fuvola Arany fokozat Oklevél
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna
NÉMETH ELÍZ – fuvola Bronz fokozat Oklevél
TÓTH MÁRTON – szaxofon Arany fokozat Oklevél
Tanár: Bunda Valéria
MÓGOR DÁVID – klarinét Arany fokozat
Tanár: Bödey Tamás

X. Országos Fuvola-duó Verseny
Balassagyarmat, 2017. április 7-9.

MÁRKUS LUCA & HETYEI ZSOLT Oklevél
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Bükki Attila Ütőhangszeres Szóló- és Kamaraverseny
Mosonmagyaróvár, 2017. április 7.

HORVÁTH ANDRÁS BENDEGÚZ Nívódíj I. Oklevél
RECSE DÁNIEL Nívódíj III. Oklevél
MESTER MÁTYÁS Ezüst fokozat
Tanár: Falaki Csaba

Vörös János Megyei Trombitaverseny
Ajka, 2017. április 12.

TEGYI NÓRA Arany fokozat
CSATLÓS JÁCINTA Arany fokozat
Tanár: Lakner Norbert

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny
Debrecen, 2017. május 12-14.

BÓDAI ÁKOS III. helyezés Oklevél
Népdaléneklési Verseny Dícsérő oklevél Oklevél
Improvizáció Dícsérő oklevél Oklevél
Tanár: Nagy Tiborné

XIII. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó
Tapolca, 2015. november 18.

Balogh Fanni & Bodó Angelika Kiemelt Arany Fokozat Oklevél
Tanár: Falakiné Piltman Erika
Polgárdi Hanna & Ruisch Enikő Arany fokozat
Tanár: Gergely Irén
Présing Zsófia & Szabó Csilla Arany fokozat
Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra & Falakiné Piltman Erika
Domonkos Eszter & Laub Emma Arany fokozat
Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra & Gergely Irén
Stankovics Luca & Bodó Angelika Ezüst fokozat Oklevél
Tanár: Falakiné Piltman Erika

Balatoni Szolfézsverseny
Balatonalmádi, 2015. december 3.

Bódai Ákos Arany fokozat – maximális pontszámmal
Horváth András Bendegúz Arany fokozat
Tanár: Nagy Tiborné
Márkus Luca Arany fokozat
Tanár: Megyeri Edit Tünde

XIII. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2015. december 2.

Csatlós Jácinta Ezüst fokozat
Tanár: Lakner Norbert

XII. Országos Kürtverseny – Területi válogató
Győr, 2016. január 25.
Hetyei Péter és Székely Sámuel 53-53 pontot elérve továbbjutottak az országos döntőbe.
Tanár: Hetyei József

IV. Veszprémi Regionális Mélyrézfúvó- és Kürtverseny
Veszprém, 2016. február 3.

Székely Sámuel Nívódíj Oklevél
Hetyei Péter Arany fokozat Oklevél
Hanula Móric Arany fokozat Oklevél
Tanár: Hetyei József

XIV. SISTRUM Regionális Zeneiskolai Versenyek – 2016 – Szombathely
SISTRUM Regionális Kürt- és Mélyrézfúvós Verseny
Szombathely, 2016. február 11.

Spreitzer Áron Arany fokozat Oklevél
Hetyei Péter Arany fokozat
Székely Sámuel Arany fokozat
Tanár: Hetyei József

SISTRUM Regionális Hegedűverseny
Szombathely, 2016. február 24.

Bódai Ákos Ezüst fokozat
Tanár: Nagy Tibor

SISTRUM Regionális Zongoraverseny
Szombathely, 2016. március 8.

Stankovics Luca Ezüst fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika
Huszár Zsófia Ezüst fokozat
Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

XII. Országos Kürtverseny
Kisújszállás, 2016. március 4-6.

Hetyei Péter 3. helyezés
Székely Sámuel 3. helyezés
Tanár: Hetyei József

Ifjú Muzsikusok Fesztiválja – 2016
Richter János Körzeti Fuvolaverseny
Győr, 2016. március 7.

Hetyei Zsolt Arany fokozat – Nívódíj Oklevél
Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya
Márkus Luca Arany fokozat Oklevél
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

SISTRUM Regionális Gitárverseny
Szombathely, 2016. március 17.

Bognár Levente Arany fokozat Oklevél
Tanár: Illés Csaba

XIV. Veszprém Megyei Hegedűtalálkozó és Verseny
Pápa, 2016. április 8.

Bódai Ákos Arany fokozat
Tanár: Nagy Tibor

SISTRUM Regionális Csellóverseny
Szombathely, 2016. április 11.

Udvardy Kata Borbála Bronz fokozat
Tanár: Mészáros Sándorné

Eszterházy Kamaraéneklési Verseny
Eger, 2016. április 15-16.

Kulisek Karina & Kollár Abigél Ezüst fokozat
Tanár: H. Eisenbeck Ágota

XXVIII. Lantos Magda Regionális Zongoraverseny
Veszprém, 2016. április 19.

Stankovics Luca Arany fokozat
Balogh Fanni Ezüst fokozat
Bodó Angelika Ezüst fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika
Huszár Zsófia Ezüst fokozat
Laub Emma Bronz fokozat
Présing Zsófia Bronz fokozat
Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra
Böröndy Panka Ezüst fokozat
Domonkos Eszter Ezüst fokozat
Tanár: Gergely Irén

HELIKONI ÜNNEPSÉGEK
Középiskolai Művészeti Versenyek
Keszthely, 2016. április 22.

Szabady Ágnes – zongora Arany fokozat
Játéklehetőség a Gála-koncerten a Festetics-kastélyban
Németh Ferenc – zongora Ezüst fokozat
Tanár: Falakiné Piltman Erika
Gulyás Gerda – cselló Ezüst fokozat Oklevél
Tanár: Némethné Farkas Nóra
Kollár Abigél – ének Ezüst fokozat
Tanár: H. Eisenbeck Ágota

NYITNI-KÉK Országos Fuvolaverseny
Szentendre, 2016. április 22-24.

Hetyei Zsolt 1. helyezés és a zsűri Különdíja
Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya
A versenyen Márkus Luca is részt vett és kiválóan helytállt.
Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

VII. Regionális Gitártalálkozó

Tapolca, 2014. november 19.

Sztupák Laura Ezüst fokozat Oklevél

Tanár: Illés Csaba

I. Területi Káté István Hegedűverseny

Veszprém, 2014. november 25.

Bódai Ákos Arany fokozat Oklevél

Tanár: Nagy Tibor

XI. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2014. december 3.

Csatlós Jácinta Ezüst fokozat Oklevél

Tegyi Nóra Ezüst fokozat Oklevél

Tanár: Lakner Norbert

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA – GYŐR

Körzeti Zongoraverseny

Győr, 2015. február 23.

Présing Zsófia Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEISKOLAI VERSENYEK – SZOMBATHELY

SISTRUM Regionális Hegedűverseny

Szombathely, 2015. február 11.

Bódai Ákos Arany fokozat

Tanár: Nagy Tibor

SISTRUM Regionális Szolfézsverseny

Szombathely, 2015. február 16.

Bódai Ákos Arany fokozat

Pusztai Boglárka Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Tiborné

SISTRUM Regionális Fuvolaverseny

Szombathely, 2015. február 24.

Pados Dorottya Arany fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

SISTRUM Regionális Kamaraverseny

Szombathely, 2015. február 28.

VIVACE fuvolakvartett Ezüst fokozat

Gáncs Szonja, Szücs Ildikó, Csuti Blanka, Dan Eszter

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

SISTRUM Regionális Ütőverseny

Szombathely, 2015. március 5.

Tóth Barnabás NÍVÓDÍJ Oklevél

Simon András Arany fokozat Oklevél

Simon András & Tóth Máté Arany fokozat Oklevél

Horváth András Bendegúz Ezüst fokozat Oklevél

Tanár: Falaki Csaba

SISTRUM Regionális Gitárverseny

Szombathely, 2015. március 9.

Sztupák Laura Bronz fokozat Oklevél

Tanár: Illés Csaba

SISTRUM Regionális Gordonkaverseny

Szombathely, 2015. március 12.

Udvardy Kata Borbála Ezüst fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

V. Veszprém Megyei Szolfézsverseny I. Területi Zeneiskolások Szolfézsversenye

Sümeg, 2015. március 7.

Bódai Ákos Arany fokozat Oklevél

Tanár: Nagy Tiborné

III. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny

Veszprém, 2015. március 11.

Székely Sámuel NÍVÓDÍJ Oklevél

Hetyei Péter Arany fokozat Oklevél

Polauf Gergő Arany fokozat Oklevél

Tanár: Hetyei József

SISTRUM Regionális Zongoraverseny

Szombathely, 2015. március 24.

Szabady Ágnes NÍVÓDÍJ Oklevél

Németh Ferenc NÍVÓDÍJ Oklevél

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Böröndy Panka Ezüst fokozat

Tanár: Gergely Irán

A Piano Bébi Alapítvány különdíját Szabady Ágnes nyerte. Oklevél

VIII. Országos MAROS GÁBOR Ütőhangszeres szóló- és Duóverseny

Győr, 2015. március 27-29

Tóth Máté & Simon András 3. helyezés Oklevél-Oklevél

Horváth András Bendegúz Dícséret Oklevél

Tanszaki ütőverseny

2015. április 15.

EREDMÉNYEK

Veszprém Megyei Vonóskamara Verseny Emléklap

Balatonfüred, 2015. április 15.

Cselló-trió Ezüst fokozat

Présing Balázs & Schandl Levente & Fekete Kristóf

2 cselló és zongora trió Ezüst fokozat

Amberger Zsófia & Bárdos Kata – cselló, Németh Ferenc – zongora

Tanár: Némethné Farkas Nóra

X. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny

Balassagyarmat, 2015. április 17-19.

Szabady Ágnes & Németh Ferenc II. díj és a Ferenczy György Alapítvány díja Oklevél

Dabóczy Orsolya & Szabady Ágnes dícsérő oklevelet kapott.

Tanár: Falakiné Piltman Erika

XXVII. Lantos Magda Zeneiskolai Zongoraverseny

Veszprém, 2015. április 21.

Balogh Fanni Arany fokozat

Hegyi Barna Péter Arany fokozat

Bodó Angelika Bronz fokozat

Csonka Előd Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Böröndy Panka Ezüst fokozat

Domonkos Eszter Lilla Ezüst fokozat

Tanár: Gergely Irén

Laub Emma Bronz fokozat

Présing Zsófia Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

XIII. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2013. november 20.

Böröndy Panka & Hegyi Barna Péter Kiemelt Arany fokozat

Szabó Csilla & Balogh Fanni Arany fokozat

Szabady Ágnes & Dabóczy Orsolya Arany fokozat

Csonka Előd & Bodó Angelika Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Domonkos Eszter Lilla & Üveges Johanna Ezüst fokozat

Tanár: Gergely Irén

Présing Zsófia & Laub Emma Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Pop Nadin & Mező Panna Ezüst fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

XI. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2013. december 4.

Csatlós Jácinta Arany fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Balaton körüli megyék VI. Vonós Találkozója

Siófok, 2014. február 7.

Udvardy Kata Borbála és Steiner Péter III. helyezés

Tanár: Mészáros Sándorné

SISTRUM REGIONÁLIS VERSENYEK

XII. Sistrum Regionális Kürtverseny

Szombathely, 2014. február 27.

Hetyei Péter Arany fokozat

Polauf Gergő Arany fokozat

Székely Sámuel Arany fokozat

Tanár: Hetyei József

XII. Sistrum Regionális Gordonkaverseny

Szombathely, 2014. március 5.

Gulyás Gerda Ezüst fokozat

Présing Balázs Bronz fokozat

Polyák Zsófia Bronz fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

XII. Sistrum Regionális Gitárverseny

Szombathely, 2014. március 13.

Sztupák Laura Bronz fokozat

Tanár: Illés Csaba

XII. Sistrum Regionális Zongoraverseny

Szombathely, 2014. március 19.

Szabady Ágnes Arany fokozat

Hegyi Barna Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Domonkos Eszter Lilla Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

XII. Sistrum Regionális Ütőhangszeres Verseny

Szombathely, 2014. április 1.

Ütő trió: Nívódíj

Nyilas Gyöngyvér, Beke Tamás, Tóth Barnabás

Simon András Arany fokozat

Nyilas Gyöngyvér Arany fokozat

Tóth Máté Arany fokozat

Tóth Barnabás Arany fokozat

Beke Tamás Ezüst fokozat

Németh Ákos Bronz fokozat

Ütő kvartett: Bronz fokozat

(Pus Levente, Horváth András Bendegúz, Kancsó Gergő, Mester Mátyás)

Tanár: Falaki Csaba

IX. Veszprém Megyei Vörös János Trombitaverseny

Ajka, 2014. április 9.

Tegyi Nóra Arany fokozat

Csatlós Jácinta Ezüst fokozat

Bojsza Kristóf Ezüst fokozat

Sztupák László Bronz fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Veszprém Megyei Hegedűverseny

Pápa, 2014. április 16.

Bódai Ákos Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Pusztai Boglárka Ezüst fokozat

Tanár: Szabó Tamás

XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny

Vác, 2014. április 11-13.

Ütős kvartett: III. helyezés

(Horváth András Bendegúz, Kancsó Gergő, Pus Levente, Mester Mátyás)

Ütős trió:

Nyilas Gyöngyvér, Beke Tamás, Tóth Barnabás

Tanár: Falaki Csaba

XXVI. Veszprém Megyei Lantos Magda Zongoraverseny

Veszprém, 2014. április 14.

Csonka Előd Arany fokozat

Balogh Fanni Arany fokozat

Dabóczy Orsolya Arany fokozat

Szabady Ágnes Arany fokozat

Bodó Angelika Ezüst fokozat

Hegyi Barna Péter Ezüst fokozat

Takács Ákos Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Laub Emma Ezüst fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Böröndy Panka Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

Balaton-parti és Veszprém Megyei Zeneiskolák Kamarazenei Találkozója

Balatonalmádi, 2014. április 12.

Bodó Angelika, Szabó Csilla, Hegyi Barna – zongora 6 kezes Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Csuti Blanka, Dan Eszter, Gáncs Szonja, Szücs Ildikó – fuvola kvartett Arany fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Amberger Zsófia, Bárdos Kata, Dan Kristóf – cselló trió Ezüst fokozat

Fekete Kristóf, Présing Balázs, Schandl Levente – cselló trió Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Hetyei Péter, Polauf Gergő, Székely Sámuel – kürt trió Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

XI. Megyei Fafúvós Találkozó

Várpalota, 2014. április 15.

Kertész Eszter Arany fokozat

Nagy Sarolta Ezüst fokozat

Laukó Daniella Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Kolonics Dorina Arany fokozat

Szalay Violetta Arany fokozat

Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Tóth Eszter Arany fokozat

Pados Dorottya Ezüst fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Róka Attila Ezüst fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Helikoni Ünnepségek, 2014.

Keszthely 2014. április 24-26.

Takács Ákos Arany fokozat

Németh Ferenc Ezüst fokozat

Dabóczy Orsolya és Szabady Ágnes Arany fokozat

Orsi és Ági jutalomként a Gálahangversenyen is szerepelhettek.

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Amberger Zsófia, Bárdos Kata, Dan Kristóf – cselló trió Arany fokozat – Különdíj

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Beke Tamás Arany fokozat

Tanár: Falaki Csaba

XI. Regionális Trombitaverseny – Veszprém – 2013.12.04.

Balaton körüli megyék VI. Vonós Találkozója – Siófok – 2014.02.07.

Csellisták tanszaki blattoló versenye – Pápa – 2014.02.24.

XII. SISTRUM Regionális Kürtverseny – Szombathely – 2014.02.27.

XII. SISTRUM Regionális Gordonkaverseny – Szombathely – 2014.03.05

Tanszaki Ütőverseny – Pápa – 2014.03.10.

XII. SISTRUM Regionális Gitárverseny – Szombathely – 2014.03.13.

XII. SISTRUM Regionális Zongoraverseny – Szombathely – 2014.03.19.

XII. SISTRUM Regionális Ütőverseny – Szombathely – 2014.04.01.

Tanszaki zongoraverseny – Pápa – 2014.04.04.

Tanszaki klarinét- és furulyaverseny – Pápa – 2014.04.08.

IX. Veszprém Megyei Vörös János Trombitaverseny – Ajka – 2014.04.09.

XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny – Vác – 2014.04.11-13.

Tanszaki fuvolaverseny – Pápa – 2014.04.11.

Balatonparti és Veszprém Megyei Zeneiskolák Kamarazenei Találkozója – Balatonalmádi – 2014.04.12.

XXVI. Lantos Magda Zongoraverseny – Veszprém – 2014.04.14.

XI. Megyei Fafúvós Találkozó – Várpalota – 2014.04.15.

Veszprém Megyei Hegedűverseny – Pápa – 2014.04.16.

Helikoni ünnepségek – 2014 – Keszthely

VIII. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2010. december 1.

Bella Márton Arany fokozat

Beke Dávid Arany fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Csatlós József Arany fokozat

Tanár: Hetyei József

III. Veszprém Megyei Gordonkaverseny

Pápa, 2011. február 18.

Geschitz János Nívódíj

Arany fokozat – Kamarazene

Gulyás Gerda Arany fokozat

Amberger Zsófia Ezüst fokozat

Arany fokozat – Kamarazene

Bárdos Kata Ezüst fokozat

Arany fokozat – Kamarazene

Birkás Zsófia Ezüst fokozat

Németh Hajnalka Ezüst fokozat

Dan Kristóf Ezüst fokozat

Kocsis Bálint Ezüst fokozat

Arany fokozat – Kamarazene

Erős Márta Arany fokozat – Kamarazene

Bakai Nikolett Különdíj – Kamarazene

Balogh Bálint Különdíj – Kamarazene

Döbröntei Máté Különdíj – Kamarazene

Horváth Bálint Különdíj – Kamarazene

Kaufmann Zsófia (zongora) Arany fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Fülöp Réka Arany fokozat

Gulyás Kinga Ezüst fokozat

Hercz Marcell Ezüst fokozat

Pilter Márton Bronz fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

Veszprém Megyei Zeneiskolások Szolfézsversenye

Sümeg, 2011. február 26.

Nyilas Gyöngyvér Arany fokozat

Szabady Ágnes Arany fokozat

Szabady Ildikó Arany fokozat

Tanár: Nagy Tiborné

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK

SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Szolfézsverseny

2011. február 9.

Nyilas Gyöngyvér Arany fokozat + Különdíj

Szabady Ágnes Arany fokozat

Szabady Ildikó Arany fokozat

Hercz Balázs Arany fokozat

Tanár: Nagy Tiborné

Sistrum Regionális Klarinétverseny

2011. február 23.

Horváth Dániel Arany fokozat

Tegyi Kornél Ezüst fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Sistrum Regionális Fagottverseny

2011. február 23.

Csiszár Viktória Arany fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

Sistrum Regionális Hegedűverseny

2011. március 1.

Kelemen Abigél Bronz fokozat

Németh Áron Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Sistrum Regionális Kamarazene Verseny

2011. március 4.

Kocsis Bálint Bronz fokozat

Geschitz János Bronz fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Sistrum Regionális Ütőhangszeres Verseny

2011. március 11.

Csonka Áron Nívódíj

Nyilas Gyöngyvér Arany fokozat

Tóth Máté Arany fokozat

Vajda Dávid Arany fokozat

Kocsis Ábel Arany fokozat

Tanár: Falaki Csaba

Sistrum Regionális Zongoraverseny

2011. március 18.

Dabóczy Orsolya Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Kovács Vanessza Ezüst fokozat

Tanár: Gergely Irén

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – GYŐR

IMF Richter János Regionális Fuvolaverseny

2011. március 4.

Szabady Ildikó Arany fokozat

Nyilas Édua Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

IMF Nagy Zoltán Regionális Zongoraverseny

2011. március 7.

Kaufmann Zsófia Arany fokozat + Nívódíj

Fodor Brigitta Arany fokozat

Takács Ákos Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

X. Országos Kodály Zoltán Szolfézs és Népdaléneklési Verseny – Területi válogató

Győr, 2011. március 11.

Nyilas Gyöngyvér, Szabady Ágnes, Hercz Balázs tuvábbjutottak az országos döntőbe.

Tanár: Nagy Tiborné

I. Regionális Kürt- és Mélyrézfúvós Verseny

Veszprém, 2011. március 21.

Farkas Petra – tuba Arany fokozat

Tanár: Horváth Adrián

Hetyei Péter Arany fokozat + Nívódíj

Hercz Balázs Arany fokozat + Nívódíj

Székely Sámuel Arany fokozat

Polauf Gergő Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

XI. Auer Lipót Megyei Hegedűverseny

Veszprém, 2011. március 23.

Lily Batayola Arany fokozat

Pusztai Boglárka Ezüst fokozat

Tanár: Szabó Tamás

Kelemen Abigél Ezüst fokozat

Németh Áron Ezüst fokozat

Csukárdi Piroska Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

XIII. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny

Vác, 2011. március 25-27.

Nyilas Gyöngyvér, Kocsis Ábel, Tóth Máté, Vajda Dávid – Ütőkvartett az 1. korcsoportban Különdíjat kapott.

Tanár: Falaki Csaba

X. Veszprém Megyei fafúvós Találkozó

Várpalota, 2011. április 13.

Szabady Ildikó Arany fokozat

Marosi Gyöngyi Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Somosi Sára Ezüst fokozat

Dan Eszter Ezüst fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Tegyi Kornél Arany fokozat

Horváth Dániel Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Csiszár Viktória Arany fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

XXIII. Megyei Lantos Magda Zongoraverseny

Veszprém, 2011. április 19.

Fodor Brigitta Kiemelt Arany fokozat

Szabady Ildikó Arany fokozat

Takács Ákos Arany fokozat

Vései Viktor Arany fokozat

Kaufmann Zsófia Ezüst fokozat

Németh Mónika Ezüst fokozat

Németh Bálint Ezüst fokozat

Csékei Evelin Bronz fokozat

Szabady Ágnes Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Kovács Vanessza Arany fokozat

Apostol Mária Kata Ezüst fokozat

Világhy Gergely Bronz fokozat

Tanár: Gegely Irén

Zene és Művészeti Iskolák Magánének Szakos Tanulóinak 13. Találkozója

Balassagyarmat, 2011. április 20.

Vizer Dávid 2. helyezés

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

X. Veszprém Megyei Kürtverseny

Nagyvázsony, 2011. május 11.

Polauf Gergő Kiemelt Arany fokozat

Székely Sámuel Kiemelt Arany fokozat

Hercz Balázs Kiemelt Arany fokozat

Hetyei Péter Arany fokozat

Megyeri Hunor Ezüst fokozat

Schüld Marcell Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

XI. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2009. november 18.

Gergely Eszter & Falaki Máté Arany fokozat

Fodor Brigitta & Kaufmann Zsófia Arany fokozat

Szabady Ildikó & Takács Ákos Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Szabady Ágnes & Gregosits Dalma Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika & Dr. Molnárné Szabó Dóra

Dabóczy Orsolya & Kovács Vanessza Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika & Gergely Irén

Apostol Mária & Világhy Gergely Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

Császár Fanni & Danajka Balázs Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén & Dr. Molnárné Szabó Dóra

VII. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2009. december 2.

Beke Dávid Arany fokozat

Bella Márton Ezüst fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Csatlós József Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

I. Regionális Kamarazene Verseny

Sümeg

2 fuvola + zongora trió Arany fokozat

Mezei Lilla, Gaál Alexandra, Takács Ákos

Fuvola-szextett Ezüst fokozat

Szabady Ildikó, Grób Franciska, Nyilas Édua, Laczkó Zsófia, Szalai Regina, Ökrös Réka

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

4 fuvola + gitár kvintett Ezüst fokozat

Somosi Sára, Bóna Lilla, Marosi Gyöngyi, Császár Szilvia, Kemenczki Gábor

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Ütő-kvartett Ezüst fokozat

Nyilas Gyöngyvér, Kocsis Ábel, Tóth Máté, Vajda Dávid

Tanár: Falaki Csaba

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA – GYŐR

IMF Regionális Zongoraverseny

Győr, 2010. március 2.

Kaufmann Zsófia Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Tuska Dániel Bronz fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

IMF Regionális Fuvolaverseny

Győr, 2010. március 4.

Szabady Ildikó Arany fokozat

Grób Franciska Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

XI. Veszprém Megyei Hegedűverseny

Pápa

Németh Áron Ezüst fokozat

Csukárdi Piroska Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Fábián Kata Bronz fokozat

Tanár: Szabó Tamás

Szolfézs Szakmai Nap és Verseny

Pápa

Szabady Ildikó Arany fokozat

Szabady Ágnes Arany fokozat

Hercz Balázs Arany fokozat

Nyilas Édua Ezüst fokozat

Németh Áron Ezüst fokozat

Dabóczy Orsolya Bronz fokozat

Fülöp Réka Bronz fokozat

Nagy Dalma Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tiborné

Balatonparti Zeneiskolák Kamarazene Versenye

Balatonalmádi

Csellótrió Arany fokozat – Nívódíj

Falaki Máté, Geschitz János, Kocsis Bálint

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Varga László Országos Énekverseny

Ekanem Bálint Emota 1. helyezés

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny

Kisújszállás

Hercz Balázs 3. helyezés

Tanár: Hetyei József

Területi Klarinétverseny

Horváth Dániel Nívódíj

Tegyi Kornél Ezüst fokozat

Steiner Katalin Ezüst fokozat

Kovács Nóra Bronz fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Lantos Magda Megyei Zongoraverseny

Veszprém, 2010. április 21.

Szabady Ildikó Kiemelt Arany fokozat

Fodor Brigitta Kiemelt Arany fokozat

Kaufmann Zsófia Kiemelt Arany fokozat

Szabady Ágnes Kiemelt Arany fokozat

Vései Viktor Kiemelt Arany fokozat

Takács Ákos Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Tuska Dániel Arany fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Dióssy Mária Ezüst fokozat

Vesztergom Péter Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Világhy Gergely Ezüst fokozat

Tanár: Gergely Irén

Megye Trombitaverseny

Ajka

Beke Dávid Arany fokozat

Bella Márton Arany fokozat

Gáncs Szilárd Arany fokozat

Somosi Ambrus Ezüst fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Csatlós József Arany fokozat + Különdíj

Bognár Gábor Bronz fokozat

Tanár: Hetyei József

Veszprém Megyei Kürtverseny

Nagyvázsony

Hercz Balázs Kiemelt Nívódíj

Varga Fanni Kiemelt Nívódíj

Székely Sámuel Kiemelt Nívódíj

Polauf Gergely Nívódíj

Tafferner Zoltán Nívódíj

Tóth Ádám Nívódíj

Tanár: Hetyei József

Középiskolás HELIKON Ünnepségek és Versenyek

Keszthely

Falaki Máté – cselló Arany fokozat + Különdíj

Geschitz János – cselló Bronz fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Falaki Máté & Üveges Bence – zongora négykezes Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Beke Dávid – trombita Ezüst fokozat

Tanár: Lakner Norbert

Bartók Béla Országos Zongoraverseny Területi Válogató

2008. október 10. Siófok

Tuska Dániel továbbjutott a budapesti országos döntőre.

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

II. Veszprém Megyei Gordonkaverseny

2008. november 25. Pápa

Kauffmann Eszter Arany fokozat – Kiemelt Nívódíj

Falaki Máté Arany fokozat – Kiemelt Nívódíj

Geschitz János Arany fokozat – Kiemelt Nívódíj

Kocsis Bálint Arany fokozat – Kiemelt Nívódíj

Dan Kristóf Arany fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Amberger Zsófia Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga Ezüst fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

Fülöp Réka Bronz fokozat

Birkás Zsófia Bronz fokozat

Mayer Sára Rebeka Dicséret

Németh Xénia Dicséret

Tanár: Mészáros Sándorné

X. Auer Lipót Megyei Hegedűverseny

2008. november 26. Veszprém

Csizmadia Máté Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

VI. Regionális Trombitaverseny

2008. december 3. Veszprém

Csatlós József Arany fokozat + Különdíj

Tanár: Hetyei József

Beke Dávid Ezüst fokozat + Különdíj

Somosi Ambrus Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

Bella Márton Ezüst fokozat

Both Imre Ezüst fokozat

Tanár: Kovács Attila

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Klarinétverseny

2009. február 16

Kovács Nóra Arany fokozat

Horváth Dániel Arany fokozat

Németh Márton Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Sistrum Regionális Fuvolaverseny

2009. február 24.

Szabady Ildikó Arany fokozat + Nívódíj

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Somosi Sára Arany fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Bárdos Luca Ezüst fokozat

Grób Franciska Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Hegyi Eszter Ezüst fokozat

Tanár: Kopácsi Zoltánné

Nyilas Édua Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Sistrum Regionális Kürtverseny

2009. február 26.

Németh Ádám Ezüst fokozat

Hercz Balázs Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

Sistrum Regionális Zongoraverseny

2009. március 5.

Világhy Gergely Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

Sistrum Regionális Ütőverseny

2009. március 10.

Kocsis Ábel Arany fokozat

Nagy Bálint Arany fokozat

Tanár: Falaki Csaba

Ütős-trió Arany fokozat

(Nagy Bálint, Szóka Bálint, Vajda Dávid)

Tanár: Falaky Szulamit

Ütős-duó Ezüst fokozat

(Beke Tamás, Varga Mátyás)

Tanár: Falaky Szulamit

Szuhogyi Szilárd Bronz fokozat

Tanár: Falaki Csaba

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Területi Válogató 2009. március 13. Pápa

Kaufmann Zsófia & Vései Viktor

Fodor Brigitta & Szabady Ildikó

Gergely Eszter & Simon Anna

Takács Ákos & Tuska Dániel

Mindegyik páros továbbjutott az országos döntőbe.

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Sistrum Regionális Hegedűverseny

2009. március 17.

Németh Áron Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Sistrum Regionális Gordonkaverseny

2009. március 26.

Geschitz János Arany fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga Bronz fokozat

Fülöp Réka Bronz fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

Lantos Magda Megyei Zongoraverseny

2009. március 26. Veszprém

Dióssy Mária Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Tuska Dániel

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Fodor Brigitta Ezüst fokozat

Szabady Ildikó Ezüst fokozat

Kaufmann Zsófia Ezüst fokozat

Vései Viktor Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Bertalan Krisztina Ezüst fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Erdősi Tábita Bronz fokozat

Mándli Klára Bronz fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Veszprém Megyei Kamarazenei Verseny

2009. április 16. Balatonfüred

Gordonka-trió Kiemelt Arany fokozat

(Kocsis Bálint, Geschitz János, Falaki Máté

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Vonósnégyes Arany fokozat

(Bella Zsófia, Bakos Regina, Szíjártó Adrienn, Gulyás Kinga)

Tanár: Mészáros Sándorné

Zongorás-trió Ezüst fokozat

(Fodor Brigitta, Király Botond, Németh Hajnalka)

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Varga László Országos Énekverseny

2009. április 18-19. Szeged

Ekanem Bálint 2. helyezés

Göncz Renáta Különdíj

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Veszprém Megyei Szolfézsverseny

2009. április 24.

Németh Áron Arany fokozat

Szabady Ágnes Arany fokozat

Hercz Balázs Arany fokozat

Danajka Balázs Ezüst fokozat

Grób Franciska Ezüst fokozat

Németh Brigitta Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Tiborné

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

2009. április 24-26. Balassagyarmat

Kaufmann Zsófia & Vései Viktor 2. helyezés

Takács Ákos & Tuska Dániel 3. helyezés

Gergely Eszter & Simon Anna 3. helyezés + Különdíj

Fodor Brigitta & Szabady Ildikó Oklevél

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Veszprém Megyei Kürtverseny

2009. május 13. Nagyvázsony

Hercz Balázs Nívódíj

Németh Ádám Nívódíj

Varga Fanni Arany fokozat

Tóth Ádám Ezüst fokozat

Domján Ádám Ezüst fokozat

Tafferner Zoltán Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

V. Regionális Trombitaverseny

2007. december 5. Veszprém

Bella Márton Arany fokozat

Tanár: Kovács Attila

Beke Dávid Arany fokozat

Csatlós József Arany fokozat

Gáncs Szilárd Arany fokozat

Somosi Ambrus Arany fokozat

Bognár Gábor Ezüst fokozat

Fribék Márton Ezüst fokozat

Tanáruk: Hetyei József

Balaton-körüli Megyék Vonós Találkozója

2008. január 31. Siófok

Geschitz János 2. helyezés + Különdíj

Both Csilla 3. helyezés

Kocsis Bálint Különdíj

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga 3. helyezés + Különdíj

Gyömörei Anna Oklevél

Németh Xénia Oklevél

Tanár: Mészáros Sándorné

Csizmadia Máté Oklevél

Tóth Anna Oklevél

Tanár: Nagy Tibor

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Klarinétverseny

2008. február 14.

Horváth Dániel Arany fokozat

Németh Márton Arany fokozat

Kovács Nóra Ezüst fokozat

Tanáruk: Bödey Tamás

Sistrum Regionális Fuvolaverseny

2008. február 15.

Murai Márta Arany fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Ihász Katalin Arany fokozat

Tanár: Kopácsi Zoltánné

Gaál Alexandra Ezüst fokozat

Marosi Gyöngyi Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Sistrum Zongoraverseny

2008. február 27.

Fodor Brigitta Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Ellmann Virág Ezüst fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Sistrum Regionális Hegedűverseny

2008. március 4.

Csizmadia Máté Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Sistrum Regionális Ütőverseny

2008. március 11.

Marosi Zoltán Ezüst fokozat

Ütő-kamara Ezüst fokozat

(Csonka Áron, Nagy Bálint, Szóka Bálint, Vajda Dávid)

Tanáruk: Falaky Szulamit

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA Regionális Zenei Versenyek – Győr

IMF Regionális Gordonkaverseny

2008. március 6.

Kocsis Bálint Arany fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga Ezüst fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

Geschitz János Ezüst fokozat

Both Csilla Bronz fokozat

Tanáruk: Némethné Farkas Nóra

IMF Regionális Fuvolaverseny

2008. március 7.

Hováth Dorina Ezüst fokozat

Bárdos Luca Ezüst fokozat

Gaál Alexandra Bronz fokozat

Tanáruk: Kozmitsné Tomor Ibolya

IMF Regionális Zongoraverseny

2008. március 10.

Vései Viktor Arany fokozat

Takács Ákos Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Tuska Dániel Emléklap

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

I. Veszprém Megyei Zeneiskolások Kamarazene Versenye

2008. március 14. Sümeg

Karácsony Dóra & Világhy Gergely Ezüst fokozat

Vonósnégyes Bronz fokozat

(Bella Zsófia, Tóth Anna, Szíjártó Adrienn, Gulyás Kinga)

Tanár: Mészáros Sándorné

Veszprém Megyei Fafúvós Verseny

2008. április 3. Várpalota

Szabady Ildikó – fuvola Arany fokozat

Ekanem Diána – fuvola Arany fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Kovács Nóra – klarinét Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Árvay Brigitta Ezüst fokozat

Benecz Angéla Ezüst fokozat

Varga Eszter Ezüst fokozat

Tanáruk: Kopácsi Zoltánné

Somosi Sára Ezüst fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

Németh Márton Ezüst fokozat

Horváth Dániel Ezüst fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Csiszár Viktória Ezüst fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

HELIKONi ÜNNEPSÉGEK – 2008

Keszthely, 2008. április 26.

A zeneiskola FURULYAEGYÜTTESE Arany fokozat

Tanár: Molnárné Nagy Gabriella

XX. Lantos Magda Megyei Zongoraverseny

2008. május 8.

Gergely Eszter Nívódíj

Simon Anna Nívódíj

Vései Viktor Kiemelt Arany fokozat

Kaufmann Zsófia Arany fokozat

Takács Ákos Arany fokozat

Tanáruk: Falakiné Piltman Erika

Tuska Dániel Arany fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Bertalan Krisztina Ezüst fokozat

Böröndy Lilla Bronz fokozat

Tanáruk: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Németh Mónika Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

A verseny „Legerdményesebb tanára” elismerést Falakiné Piltman Erika kapta.

VI. Országos Ádám Jenő Dalverseny

2008. május 18. Szolnok

Göncz Renáta 1. helyezés + Különdíj

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Veszprém Megyei Zeneiskolák Kürtversenye

2008. május 21. Nagyvázsony

Varga Fanni Kiemelt Nívódíj

Hercz Balázs Kiemelt Nívódíj+Különdíj

Németh Ádám Kiemelt Nívódíj

Tanáruk: Hetyei József

IX. Auer Lipót Megyei Hegedűverseny

2006. november 29. Veszprém

Csizmadia Máté Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Zámbó Jonatán Ezüst fokozat

Jasku Rebeka Bronz fokozat

Tanár: Bódi László

IV. Regionális Trombitaverseny

2006. december 6. Veszprém

Lakatos Péter Arany fokozat+Különdíj

Bella Márton Arany fokozat

Tanár: Kovács Attila

Somosi Ambrus Ezüst fokozat

Beke Dávid Ezüst fokozat

Gáncs Szilárd Ezüst fokozat

Bognár Gábor Ezüst fokozat

Fribék Márton Bronz fokozat

Tanáruk: Hetyei József

Országos Zeneiskolai Kürtverseny Területi Válogatója

2007. február 7. Szombathely

Németh Ádám Kiemelt Nívódíj

Hercz Balázs Nívódíj

Tanár: Hetyei József

Németh Ádám továbbjutott az országos döntőbe!

Országos Zeneiskolai Zongoraverseny Területi Válogatója

2007. február 12. Győr

Iskolánkat Gergely Eszter, Kaufmann Zsófia, Vései Viktor és Takács Ákos képviselte.

Gergely Eszter továbbjutott az országos döntőbe!

Tanára: Falakiné Piltman Erika

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK

SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Kamarazenei Verseny

2007. február 15.

Furulya-együttes Arany fokozat

(Székely Fanni, Gerse Debóra, Marosi Gyöngyi, Csikós Mátyás, Kemenczki Gábor)

A verseny az Alba Regia Országos Kamarazenei Verseny válogatója is volt, a Furulya-együttes továbbjutott az országos döntőbe!

Tanár: Nagy Gabriella

Sistrum Regionális Rézfúvós Verseny

2007. február 20.

Somosi Ambrus – trombita Nívódíj

Hercz Balázs – kürt Arany fokozat

Németh Ádám – kürt Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

Sistrum Regionális Fafúvós Verseny

2007. február 22.

Horváth Dániel – klarinét Nívódíj

Kovács Nóra – klarinét Arany fokozat

Németh Márton – klarinét Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Csiszár Viktória – fagott Arany fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

Sistrum Regionális Fuvolaverseny

2007. február 26.

Murai Márta Arany fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Horváth Dorina Arany fokozat

Bárdos Luca Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Somosi Sára Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Ihász Katalin Ezüst fokozat

Benecz Angéla Bronz fokozat

Tanár: Kopácsi Zoltánné

Sistrum Regionális Hegedűverseny

2007. február 27.

Csizmadia Máté Ezüst fokozat

Bokor Péter Oklevél

Tanár: Nagy Tibor

Sistrum Regionális Zongoraverseny

2007. február 28.

Kaufmann Zsófia Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Erdősi Tábita Bronz fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

I. Veszprém Megyei Gordonkaverseny

2007. február 24. Pápa

Kocsis Bálint Nívódíj

Geschitz János Nívódíj

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Szilágyi Linda Nívódíj

Tanár: Mészáros Sándorné

Both Csilla Arany fokozat

Kaufmann Eszter Arany fokozat

Németh Hajnalka Arany fokozat

Csiszár Amanda Arany fokozat

Birkás Zsófia Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga Ezüst fokozat

Mayer Sára Bronz fokozat

Németh Xénia Bronz fokozat

Gyömörei Anna Bronz fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA Regionális Zenei Versenyek – Győr

IMF Richter János Regionális Klarinétverseny

2007. március 7.

Horváth Dániel Arany fokozat

Kovács Nóra Arany fokozat

Németh Márton Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

IMF Richter János Regionális Fuvolaverseny

2007. március 9.

Gaál Alexandra Ezüst fokozat

Horváth Dorina Ezüst fokozat

Marosi Gyöngyi Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Ihász Katalin Emléklap

Tanár: Kopácsi Zoltánné

IMF Nagy Zoltán Zongoraverseny

2007. március 12.

Vései Viktor Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Frederic Chopin Zongoraverseny

2007. március 28. Győr

Gergely Eszter 2. helyezés

Tanár: Falakiné Piltman Erika

X. Országos Alba Regia Kamarazenei Verseny

2007. március 30.-április 1. Székesfehérvár

Iskolánk Furulyaegyüttese – Székely Fanni, Gerse Debóra, Marosi Gyöngyi, Bóna Lilla (furulya) Kemenczki Gábor (gitár), Csikós Mátyás (cselló) – ELSŐ HELYEZÉST ért el.

Tanáruk: Nagy Gabriella

VI. Megyei Trombitaverseny

2007. április 3. Ajka

Somosi Ambrus Arany fokozat+Nívódíj

Tanár: Hetyei József

Bella Márton Arany fokozat

Both Imre Arany fokozat

Lakatos Péter Arany fokozat

Csatlós József Ezüst fokozat

Tanár: Kovács Attila

Beke Dávid Arany fokozat

Bognár Gábor Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

Veszprém Megyei Szolfézsverseny

2007. április 20. Sümeg

Bella Márton Arany fokozat

Németh Brigitta Arany fokozat

Baboth Adelin Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Tiborné, Peternics-Sümegi Rita és Szabó Tamás

Lantos Magda Megyei Zongoraverseny

2007. április 24. Veszprém

Gergely Eszter Arany fokozat+Különdíj

Simon Anna Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Üst Judit Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Vései Viktor Ezüst fokozat+Különdíj

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Bertalan Krisztina Ezüst fokozat

Tanár: Dr. Molnárné SzabóDóra

Falaki Máté Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Dióssy Mária Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné SzabóDóra

Gombás Barbara Bronz fokozat

Tanár: Gajdosné Regényi Hedvig

Legeredményesebb tanár díja: Falakiné Piltman Erika

Tanári különdíj: Dr. Molnárné SzabóDóra

Veszprém Megyei Kamarazenei Verseny

2007. április 29. Balatonfüred

Csellózenekar Arany fokozat

(Kaufmann Eszter, Szilágyi Linda, Papp Eszter, Gulyás Gréta, Both Csilla, Gulyás Kinga, Kocsis Bálint, Csikós Mátyás, Szücs András, Falaki Máté)

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Vonóstrió Ezüst fokozat

(Csizmadia Máté, Tóth Anna, Kocsis Bálint)

Tanár: Nagy Tibor

Veszprém Megyei Kürtverseny

2007. május 16. Nagyvázsony

Varga Fanni Kiemelt Nívódíj

Hercz Balázs Kiemelt Nívódíj

Németh Ádám Kiemelt Nívódíj

Tanár: Hetyei József

IX. Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

2005. november 23. Tapolca

Gergely Eszter & Simon Anna Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Dióssy Mária & Páll Erzsébet Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Falaki Máté & Falaki Szabolcs Arany fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya és Falakiné Piltman Erika

Edvy Sára & Vései Viktor Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Erdős Szilvia & Böröndy Lilla Bronz fokozat

Bertalan Krisztina & Hajdú Ágnes Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárná Szabó Dóra

Polgár Enikő & Janus Alexandra Bronz fokozat

Tóth Erika & Bauer Alexandra Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

Hauber Eszter & Király Dávid Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK

SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Fuvolaverseny

2006. február 22.

Hosszu Zsófia Nívódíj

Ihász Katalin Arany fokozat

Tanár: Kopácsi Zoltánné

Murai Márta Arany fokozat

Somosi Sára Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Sistrum Regionális Gordonkaverseny

2006. március 6.

Kocsis Bálint Arany fokozat

Both Csilla Ezüst fokozat

Geschitz János Ezüst fokozat

Falaki Máté Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Szilágyi Linda Ezüst fokozat

Takács László Bronz fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

Sistrum Regionális Ütőverseny

2006. március 14.

Szabó Kata Nívódíj

Csákvári Dávid Arany fokozat

Marosi Zoltán Arany fokozat

Nagy András Arany fokozat

Szabó Kata & Cákvári Dávid Arany fokozat

Marosi Zoltán & Nagy András Ezüst fokozat

Tanár: Falaki Csaba

Sistrum Regionális Fafúvósverseny

2006. március 22.

Horváth Dániel – klarinét Arany fokozat

Németh Márton – klarinét Arany fokozat

Kovács Nóra – klarinét Bronz fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Csiszár Viktória Ezüst fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – GYŐR

IMF Regionális Gordonkaverseny

2006. március 9.

Kocsis Bálint Arany fokozat

Geschitz János Arany fokozat

Both Csilla Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Szilágyi Linda Ezüst fokozat

Takács László Ezüst fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

IMF Regionális Fuvolaverseny

2006. március 10.

Horváth Dorina Arany fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Hegyi Eszter Ezüst fokozat

Tanár: Kopácsi Zoltánné

Marosi Gyöngyi Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

IMF Regionális Zongoraverseny

2006. március 13.

Páll Erzsébet Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Gergely Eszter Arany fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Csatlós Krisztina Ezüst fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Simon Anna Emléklap

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Országos Zeneiskolai Hegedű-duó Verseny

2006. március 10 Budapest, Művészetek Palotája

Tóth Anna & Csizmadia Máté Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Frederich Chopin Zongoraverseny

2006. március 29. Győr

Gergely Eszter 1. helyezés

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Páll Erzsébet 2. helyezés

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Simon Anna Különdíj

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Lantos Magda Megyei Zongoraverseny

2006. április 4. Veszprém

Páll Erzsébet Arany fokozat

Dióssy Mária Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Gergely Eszter Arany fokozat

Hegyi Annamária Ezüst fokozat

Simon Anna Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Csatlós Krisztina Ezüst fokozat

Tanár: H. Eisenbeck Ágota

Király Dávid Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Falaki Máté Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Bertalan Krisztina Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Veszprém Megyei Furulyverseny

2006. április 11. Ajka

Zákányi Borbála Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

IX. Veszprém Megyei Zeneiskolai Hegedűverseny

2006. április 12. Pápa

Csizmadia Máté Arany fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Csuti Máté Ezüst fokozat

Csuti Dávid Ezüst fokozat

Király Botond Ezüst fokozat

Tanár: H. Nagy Zsuzsanna

Zámbó Jonatán Ezüst fokozat

Tanár: Bódi László

Király Glória Bronz fokozat

Laczkó Bence Bronz fokozat

Gyarmati Ábrahám Bronz fokozat

Tanár: H. Nagy Zsuzsanna

Jasku Rebeka Bronz fokozat

Bella Zsófia Bronz fokozat

Tanár: Bódi László

Bokor Péter Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

VII. Országos Zeneiskolai Négykezes és Kétzongorás Verseny

2006. május 12-14. Balassagyarmat

Gergely Eszter & Simon Anna 3. helyezés

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Veszprém Megyei Kürtverseny

2006. május 17. Nagyvázsony

Hercz Balázs Kiemelt Nívódíj

Németh Ádám Kiemelt Nívódíj

Varga Fanni Nívódíj

Tanár: Hetyei József

II. Regionális Trombitaverseny

2004. december 1. Veszprém

Bella Márton Arany fokozat

Lakatos Péter Különdíj

Tanár: Kovács Attila

Gáncs Szilárd Arany fokozat

Somosi Ambrus Ezüst fokozat

Beke Dávid Ezüst fokozat

Tanár: Hetyei József

VIII. Auer Lipór Megyei Hegedűverseny

2004. december 3. Veszprém

Bella Zsófia Bronz fokozat

Zámbó Jonatán Bronz fokozat

Tanár: Bódi László

Csuti Dávid Bronz fokozat

Tanár: H. Nagy Zsuzsanna

Szücs Katalin Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

Megyei Fafúvós Verseny

2005. március 22. Várpalota

Murai Márta – fuvola Arany fokozat

Székely Fanni – fuvola Arany fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Marosi Gyöngyi – fuvola Arany fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Kovács Nóra – klarinét Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Takács Borbála – fuvola Ezüst fokozat

Gerse Debóra – fuvola Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Kaufmann Orsolya – fuvola Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Klemm Lilla – klarinét Ezüst fokozat

Mesterházi Kitti – klarinét Ezüst fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Csiszár Viktória – fagott Ezüst fokozat

Tanár: Édes Lászlóné

Megyei Kürtverseny

2005. május 11. Nagyvázsony

Hercz Balázs 1. helyezés

Bohoni Attila 1. helyezés

Németh Ádám 3. helyezés

Gáncs Szabina 3. helyezés

Varga Fanni Emléklap

Tanár: Hetyei József

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK

SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Fuvolaverseny

2005. február 14.

Páll Erzsébet Arany fokozat

Horváth Dorina Arany fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Somosi Sára Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Sistrum Regionális Ütőverseny

2005. március 3.

Csikós Borbála Nívódíj

Nagy András Arany fokozat

Karner András Arany fokozat

Marosi Zoltán Ezüst fokozat

Varga Norbert Bronz fokozat

Tanár: Falaki Csaba

Sistrum Regionális Gordonkaverseny

2005. március 17.

Geschitz János Arany fokozat

Both Csilla Ezüst fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Gulyás Kinga Bronz fokozat

Takács László Bronz fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA Regionális zenei versenyek – Győr

IMF Regionális Fuvolaverseny

2005. február 23.

Páll Erzsébet Ezüst fokozat

Horváth Dorina Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Bárdos Luca Bronz fokozat

Tanár: hetyeiné Lugosi Johanna

IMF Regionális Klarinétverseny

2005. február 24.

Klemm Lilla Arany fokozat

Németh Márton Ezüst fokozat

Mesterházi Kitti Bronz fokozat

Tanár: Bödey Tamás

IMF Regionális Hegedűverseny

2005. február 28.

Szücs Katalin Bronz fokozat

Tanár: Nagy Tibor

IMF Regionális Zongoraverseny

2005. március 1.

Páll Erzsébet Nívódíj

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Gergely Eszter Ezüst fokozat

Simon Anna Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Dióssy Mária Emléklap

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

IX. Országos Ütőhangszeres Kamarazenei Verseny

2005. március 18-20. Vác

Ütőtrió 1. helyezés

Csikós Borbála, Karner András, Nagy András

Tanár: Falaki Csaba

Megyei Négykezes Zongoraverseny

2003. november 19. Tapolca

Gergely Eszter & Simon Anna Arany fokozat

Hegyi Annamária & Falaki Szabolcs Ezüst fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Dióssy Annamária & Páll Erzsébet Ezüst fokozat

Hajdu Ágnes & Pittner Rebeka Bronz fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Bauer Alexandra & Bauer Ádám Bronz fokozat

Tanár: Gergely Irén

Vései Viktor & Király Dávid Bronz fokozat

Szabó Kata & Üveges Bence Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Polgár Enikő & Békési Petra Bronz fokozat

Tanár: Kovácsné Györke Katalin

Hauber Eszter & Bakk Róbert Bronz fokozat

Tanár: Falakiné Piltman Erika

Kovácsné Györke Katalin

Kossuth Gergő & Karner Dóra Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Falakiné Piltman Erika

Bertalan Krisztina & Szakács Julianna Bronz fokozat

Tanár: Dr. Monárné Szabó Dóra

Kozmitsné Tomor Ibolya

Tóth Erika & Szeibert Szabolcs Bronz fokozat

Tanár: Kovácsné Györke Katalin

Gergely Irén

I. Regionális Trombitaverseny

2003. december 3. Veszprém

Baki Szabolcs Arany fokozat

Lakatos Péter Arany fokozat

Tanár: Kovács Attila

Bognár Attila Bronz fokozat

Bognár Péter Bronz fokozat

Tanár: Hetyei József

SISTRUM REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – SZOMBATHELY

Sistrum Regionális Gordonkaverseny

2004. február 16.

Szilágyi Linda Bronz fokozat

Takács László Oklevél

Tanár: Mészáros Sándorné

Sistrum Regionális Fafúvós Verseny

2004. február 19.

Samu Edina – fuvola Arany fokozat

Bárdos Luca – fuvola Arany fokozat

Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Horváth Dorina – fuvola Arany fokozat

Tanár: Kozmtsné Tomor Ibolya

Murai Márta – fuvola Ezüst fokozat

Hegyi Eszter – fuvola Ezüst fokozat

Varga Eszter – fuvola Ezüst fokozat

Ihász Katalin – fuvola Ezüst fokozat

Hosszú Zsófia – fuvola Ezüst fokozat

Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Somosi Sára – fuvola Ezüst fokozat

Székely Fanni – fuvola Ezüst fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Páll Erzsébet – fuvola Ezüst fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

Kemenczki Anita – klarinét Ezüst fokozat

Tanár: Bödey Tamás

Kiss Nóra Virág – fuvola Bronz fokozat

Gerse Debóra – fuvola Bronz fokozat

Tanár: Nagy Gabriella

Mayer Tünde – fuvola Bronz fokozat

Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Polgárdy Fanni – fuvola Emléklap

Tanár: Nagy Gabriella

Németh Márton – klarinét Emléklap

Tanár: Bödey Tamás

Sistrum Regionális Rézfúvós Verseny

2004. február 27.

Gáncs Szilárd – trombita Ezüst fokozat

Somosi Ambrus – trombita Ezüst fokozat

Szanyi Máté – trombita Ezüst fokozat

Gáncs Szabina – kürt Ezüst fokozat

Bohoni Attila – kürt Ezüst fokozat

Bognár Attila – trombita Bronz fokozat

Bognár Péter – trombita Bronz fokozat

Németh Ádám – kürt Bronz fokozat

Tanár: Hetyei József

IFJÚ MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA REGIONÁLIS ZENEI VERSENYEK – GYŐR

IMF Regionális Fuvolaverseny

2004. február 25.

Murai Márta Ezüst fokozat

Bárdos Luca Ezüst fokozat

Tanár: Hetyeiné Lugosi Johanna

Horváth Dorina Bronz fokozat

Tanár: Kozmitsné Tomor Ibolya

IMF Regionális Gordonkaverseny

2004. február 26.

Kaufmann Eszter Nívódíj

Falaki Máté Arany fokozat

Tanár: Némethné Farkas Nóra

Takács László Arany fokozat

Szilágyi Linda Ezüst fokozat

Tanár: Mészáros Sándorné

IMF Regionális Hegedűverseny

2004. március 1.

Szücs Katalin Oklevél

Tanár: Nagy Tibor

Szíjártó Adrienn Oklevél

Tanár: Bódi László

IMF Regionális Zongoraverseny

2004. március 2.

Páll Erzsébet Arany fokozat

Tanár: Dr. Molnárné Szabó Dóra

Megyei Mélyrézfúvós Verseny

2004. március 18. Balatonfüred

Gyenge Csaba Ezüst fokozat

Koppány Péter Ezüst fokozat

Tanár: Kovács Attila

Megyei Furulyaverseny

2004. március 25. Ajka

Kovács Noémi Arany fokozat

Tanár: Bödey Tamás