Ek. 2.

Szolfézs időpont: kedd-csütörtök 13.30-14.15 

  1. Halász Balázs fur.
  2. Gaál Anna heg.
  3. Gyimóthy Eszter fuv.
  4. Kopeczky Luca zong.?
  5. Pálffy Liliána fuv.
  6. Spreitzer Zsigmond fur.

1. OSZTÁLY

Szolfézs időpont: kedd-csütörtök 14.20 – 15.05

  1. Csöngei Hanna fuv.
  2. Góczán Liliána fuv.
  3. Simon Luca zong.
  4. Som Leila zong.
  5. Spreitzer Boldizsár tr.
  6. Steiner Balázs cselló
  7. Tóth Zsófia zong.

Előképző 2.

Hétfő-Csütörtök:

16.35-17.20

  1. Bani Lizett
  2. Baranova Anasztázia
  3. Barkóczi Nóra
  4. Bojsza Áron
  5. Csiszár Lili
  6. Gőgös Ada
  7. László Bianka
  8. Matting Zsófia Olga
  9. Németh Bence
  10. Szegedi Mirkó
  11. Szórádi Hanna
  12. Varga Panni
  13. Varga Petra
  14. Vártok Bence

Előképző 2.

Hétfő: 13.15-14.00

Csütörtök:14.05-14.50

  1. Botos Natali Éva
  2. Császár Szilárd Tibor
  3. Hanula Boldizsár
  4. Szabó Zalán András
  5. Takács Zselyke

Előképző 1.

Kedd-Péntek

12.25-13.10

  1. Balazatics Linda
  2. Faller Liza
  3. Fonnyadt Luca Hanna
  4. Füstös Barnabás
  5. Horváth Eliza
  6. Iványi Zalán
  7. Kádár Bogi
  8. Mógor Dorka
  9. Szabó Benedek
  10. Szalai Marcell
  11. Varju Bori
  12. Borbély Anna
  13. Győrffy Huba

1.o.

Hétfő-Csütörtök

13.15-14.00

  1. Boldizsár Viktória
  2. Fekete Sára
  3. Gulyás Vanda Debóra
  4. Holdosi Kíra
  5. Lukács Levente
  6. Mészáros Botond
  7. Nedvesi Zalán
  8. Szakállas Angelika

2.o.

Kedd- Péntek:

13.15-14.00

  1. Biczó Dániel
  2. Császár Fanni
  3. Csuti Zita
  4. Hetyei Dániel
  5. Horváth Vanda
  6. Mógor Dávid
  7. Nagy Anna Luca
  8. Nagy Sebestyén
  9. Németh Léna
  10. Szakács Gabriella
  11. Töreki Tamara
  12. Varga Luca

2.o.

Kedd- Péntek

15.45-16.30

  1. Horváth Csongor
  2. Horváth Lili
  3. Kovács Máté
  4. Lipthay Levente
  5. Németh Abigél
  6. Reményi Réka
  7. Sándor Zsófia
  8. Szakács Boglárka hg.
  9. Székely Márta
  10. Szóllás Bartl Barnabás 1.-2.o.
  11. Tímár Emília

3. o.

Kedd-Péntek

14.55-15.40

  1. Baky Bíborka
  2. Hanula Móric
  3. Horváth Vince
  4. Legény Balázs
  5. Pusztai Zsombor
  6. Recse Nóra
  7. Réfi Dorka
  8. Sipos Rebeka
  9. Takács Míra
  10. Tompa Flóra

3.o.

Hétfő-Csütörtök:

15.45-16.30

  1. Bódai Bálint
  2. Bodnár Mihály
  3. Farkas Domonkos
  4. Fonnyadt Boglárka
  5. Hideg Noémi
  6. Karácsony Hanna
  7. László Bianka
  8. Mező Péter
  9. Németh Zsófia

4.o

Hétfő-Csütörtök:

14.55-15.40

  1. Bognár Levente
  2. Boldizsár Bence
  3. Császár Anna cselló
  4. Császár Anna flóra
  5. Farkas Flóra
  6. Gál György Ádám
  7. Horváth A. Bendegúz
  8. Márkus Luca            
  9. Pusztai Levente
  10. Stern Máté
  11. Szakál Luca

Improvizáció:

egyéni megbeszélés alapján

  1. Hanula Móric
  2. Hetyei Dániel
  3. Mógor Dávid
  4. Márkus Luca
  5. Horváth A. Bendegúz
  6. Hetyei Zsolt
  7. Bódai Ákos
  8. Németh Elíz
  9. Recse Dániel

Előképző 1.

Kedd – péntek

16.30 – 17.15

  1. Balassa Ádám
  2. Hári Gergő
  3. Horváth Péter
  4. Kálmán Koppány
  5. Kovács Bianka Borbála
  6. Németh Luca
  7. Strommer Áron
  8. Szabó Dániel
  9. Veszprémi Edvin

Szt. István Ek1-1.o.

Szerda 13.30 – 15.05

(5 perces szünettel)

Ek2.

  1. Burdi Krisztina
  2. Kalbaszov Rikárdó
  3. Simon Gábor
  4. Csuka Boglárka
  5. Katavics Márk Zalán
  6. Józsa Péter
  7. Császár Csanád
  8. Ternyák Lea Rebeka

1.o.

  1. Nyulász Zalán
  2. Benkó Viola Rozália
  3. Bakos Anna
  4. Bakos Patrícia

1/a   

          Kedd – péntek

          15.40 – 16.25

  1. Berta Villő
  2. Böröczky Regina
  3. Bódai Laura Panna
  4. Holb Etele
  5. Füstös Botond
  6. Kiss Panna
  7. Kustos Borka
  8. Pichler Tamás
  9. Simon Szimonetta

1/b

Hétfő – csütörtök

14.05 – 14.50

  1. Bertalan Lara Mia
  2. Csillag Bercel
  3. Fodor Bence
  4. Földing Boglárka
  5. Keresztes Csenge
  6. Mészáros Bálint
  7. Papatyi Szimonetta
  8. Strommer Fruzsina
  9. Varga Nóra

1/c

Hétfő – csütörtök

15.45 – 16.30

  1. Balogh Bertalan
  2. Ernszt Réka
  3. Fekete Sándor
  4. Kollarics Eliana
  5. Kovács Hanna
  6. Melkovics Loretta
  7. Nagy Nándor
  8. Szabó Emma
  9. Horváth Debóra Lilla
  10. Horváth Ráhel Jázmin

1/d

Hétfő – csütörtök

13.15 – 14

  1. Erdélyi Olivér
  2. Grőber Barnabás Attila
  3. Oravecz András
  4. Oravecz Gréta
  5. Ruip Réka Andrea
  6. Szabó Árpád

2/a

Hétfő – csütörtök

14.55 – 15.40    

  1. Herber Nóra
  2. Horváth J. Rikárdó
  3. Horváth Tifani
  4. Kovács Dorka
  5. Kovács Kristóf
  6. Mihajlov Vivien Lara
  7. Papatyi Ramóna
  8. Szabó Vajk Attila
  9. Szakács Álmos
  10. Takács Sára

2/b  

Hétfő – csütörtök

16.35 – 17.20

  1. Berta Ákos
  2. Cser Floranna
  3. Cser Sarolta
  4. Csiba Ágota
  5. Kiss Hajnal
  6. Orgona Rebeka Anna
  7. Papatyi Ramóna
  8. Pölöskei László
  9. Simon Alexandra

2/c

Kedd – péntek

14 – 14.45

  1. Balogh Ábel
  2. Baráth Dániel
  3. Bella Barbara
  4. Bódai Bence
  5. Földing Zsófia
  6. Kiss Ákos B.
  7. Magyar Viktor
  8. Nehéz Anna
  9. Pethő Zsombor
  10. Schmidt Ádám
  11. Venczli Viktória

3/a

Kedd – péntek

17.20 – 18.05              

  1. Bede Fazekas Attila
  2. Csőbör Dániel
  3. Gyimóthy Dániel
  4. Harcos Rita
  5. Kautzky Gréta
  6. Kopeczky Bence?
  7. Krenács Tímea
  8. László Zsuzsanna
  9. Licsauer Márk
  10. Miniska Bence
  11. Pus Csongor
  12. Spreitzer Áron

3/b

Kedd – péntek

14.50 – 15.35

  1. Bálint Boglárka
  2. Farkas Franciska
  3. Kovács Eszter
  4. Kozma Regő
  5. Kőrös Bence
  6. Molnár Laura
  7. Nagy Kíra
  8. Ruisch Máté
  9. Sólyom Ármin
  10. Szabó Barnabás
  11. Szűr Bálint

4.o.

Szerda

15.20 – 16.55

(5 perces szünettel)

  1. Balogh Enikő
  2. Baross Bence
  3. Bencze Kitti
  4. Gáncs Janka
  5. Házi Szindi
  6. Kovács Bálint
  7. Krasnyánszky Bálint
  8. Müller András
  9. Nagy Máté
  10. Nehéz Júlia
  11. Schermann Annaróza
  12. Szabó Benjámin
  13. Takács Ádám

Tisztelt Szülők!

Szeptember 8-án, az órabeosztás napján 16 órától lehetőség lesz iskolánkban a szolfézs és hangszeres kották megvásárlására vagy megrendelésére.