1. osztály

Németh Luca (Ek.1.)

ARANY

Balogh Bertalan

ARANY

Fekete Sára

ARANY

Holb Etele

EZÜST

Kustos Borka Sára

ARANY

Reményi Réka

ARANY

Szakállas Angelika

EZÜST

2.osztály

Németh Léna

ARANY

Székely Márta

ARANY

Timár Emília

ARANY

3.osztály

Kopeczky Bence

EZÜST

László Bianka

ARANY

4.osztály

Boldizsár Bence

EZÜST

Császár Anna

ARANY

5.osztály

Fekete Kristóf

EZÜST

Szabó Laura

BRONZ

6.osztály

Présing Balázs

BRONZ

Schandl Levente

ARANY

Udvardy Kata Borbála

ARANY

Minden csellistának szívből gratulálunk, mert rengeteget fejlődtetek a felkészülés alatt a lapról olvasás és a zenei kifejezések alkalmazása területén. Mi tanárok azt szeretnénk, ha a jövőben otthon és a cselló órákon is hasznosítanátok ezt tudást!

A Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskolában folyó magas szintű p0edagógiai munkát ismerték el a mai napon (2018. február 27.) Budapesten. Dr. Maruzsa Zoltán Viktor, az Oktatásért Felelős Államtitkárság helyettes államtitkára és Ember Csaba, a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének elnöke adta át iskolánknak azt az Oklevelet, amely igazolja, hogy az intézményünkben folyó pedagógiai munka hivatalosan is értéknek számít.

Köszönjük ezt a kitüntető címet az adományozóknak és köszönöm minden, az iskolában dolgozó pedagógusnak, hogy munkájukkal hozzájárultak iskolánk sikeréhez!

Horváth Adrián intézményvezető

A területi válogató ideje: 2018. február 28.

A versenybizottság elnöke:

Kecskés Balázs

zongoraművész, művésztanár

A versenybizottság tagjai:

Megyimóreczné Schmidt Ildikó

zongoraművész, zenetanár

Várayné Szűts Katalin

zongoraművész, zenetanár

A verseny jegyzője:

Molnárné Nagy Gabriella

a Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola

intézményvezető-helyettese

Program:

8.00-tól Regisztráció
8.00-9.55 Próba: I-II-III. korcsoport
10.00 óra: Ünnepélyes megnyitó és sorsolás.

Köszöntőt mond Egyházi Andrea, a Pápai Tankerületi Központ Igazgatója

10.30-11.30 I-II-III. korcsoport
11.30-12.00 Szünet (próba: IV. korcsoport)
12.00-12.30 IV. korcsoport
12.30-13.30 Ebédszünet (próba: V-VI-VII-VIII. korcsoport)
13.30-15.00 V-VI-VII-VIII. korcsoport
16.00 óra Eredményhirdetés, oklevelek, emléklapok, ajándékok átadása.

Köszöntőt mond dr. Áldozó Tamás Pápa Város Polgármestere

Kérjük, hogy a versenyközi szünetekben mindig csak a következő részben sorra kerülő versenyzők próbáljanak!

A rendező iskola gondoskodik:

  • lapozóról
  • zongoraszék beállítóról
  • elhangzó művek idejének méréséről

Résztvevő zeneiskolák:

Fejér megye:

Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (Székesfehérvár)

Győr-Moson-Sopron megye:

Liszt Ferenc Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola (Győr)

Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola,

Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium (Győr)

Komárom-Esztergom megye:

Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola (Esztergom)

Vas megye:

Bartók Béla Zeneiskola (Szombathely)

Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola (Sárvár)

Vasvári Zenei Alapfokú Művészeti Iskola (Vasvár)

Veszprém megye:

Csermák Antal Zeneiskola, Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (Veszprém)

Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola (Pápa)

Zala megye:

Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola (Zalaegerszeg)