bartok [kukac] papaitk [pont] hu
8500 Pápa, Korona utca 27.
+36 89 313-116

A Házi Hármasverseny eredményei 2022.05.06.

Házi Hármasverseny Eredmények

  1. május 6.

Előképző 1-2. osztály

Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Posan Gabriel, cselló Lukács Adrián Bronz
2.       Pintér Olívia, cselló Lukács Adrián Arany
3.      Cseh Jázmin, cselló Lukács Adrián Bronz
4.      Merétey Blanka, zongora Falakiné Piltman Erika Kiemelt Arany
5.      Horváth Zoé, cselló Lukács Adrián Ezüst
6.      Nagy Gergely, cselló Lukács Adrián Arany
7.       Szakács Réka Sára, zongora Falakiné Piltman Erika Arany

 

  1. osztály
Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Varju Zsófia, zongora Fodor Brigitta Ezüst
2.       Sámson Zsófia, zongora Fodor Brigitta Arany
3.      Dekovics Levente, zongora Fodor Brigitta Arany
4.      Kovács Izabella, zongora Fodor Brigitta Arany
5.      Varga Csaba Botond, zongora Fodor Brigitta Bronz
6.      Márkus Máté, zongora Falakiné Piltman Erika Kiemelt Arany, Nívó díj
7.       Sinkai Boróka, ütő Falaki Csaba Arany
8.      Bede-Fazekas Réka, zongora Csatlós Krisztina Ezüst
9.      Papatyi Mátyás, zongora Csatlós Krisztina Arany
10.   Szabó Eszter, zongora Falakiné Piltman Erika Ezüst
11.     Soós Gergely, zongora Molnárné Szabó Dóra Arany
12.    Császár Alexa, zongora Böröndy Panka Ezüst
13.    Pintér Natália, zongora Böröndy Panka Bronz
14.   Gyöngyös Emma Léna, zongora Németh-Vékes Erzsébet Arany
15.    Balogh Lauretta, zongora Németh-Vékes Erzsébet Ezüst
16.   Gergely Bertalan, ütő Falaki Csaba Ezüst

 

  1. osztály
Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Mógor Dorka, zongora Fodor Brigitta Arany
2.       Pálffy Zorka, zongora Fodor Brigitta Ezüst

 

3.      Peka Izabell, zongora Fodor Brigitta Bronz
4.      Bognár Bence, ütő Lődi Bence Ezüst
5.      Gáncs Előd, zongora Falakiné Piltman Erika Bronz
6.      Sámson Julianna, zongora Fodor Brigitta Ezüst
7.       Bencze Albert, cselló Némethné Farkas Nóra Arany
8.      Ternyák Lea Rebeka, zongora Fodor Brigitta Ezüst
9.      Ternyák Mia Bella, zongora Fodor Brigitta Ezüst
10.   Csikor Ernő, zongora Falakiné Piltman Erika Arany
11.     Kőhegyi Kamilla, zongora Csatlós Krisztina Kiemelt Arany
12.    Merétey Bendegúz, ütő Lődi Bence Arany

 

 

  1. osztály
Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Szabó Zsófia, zongora Fodor Brigitta Ezüst
2.       Nagy Kamilla, zongora Falakiné Piltman Erika Kiemelt Arany
3.      Horváth Botond, ütő Lődi Bence Bronz
4.      Balassa Ádám, zongora Falakiné Piltman Erika Bronz
5.      Takács Vivien: Zongora Molnárné Szabó Dóra Ezüst
6.      Varju Borbála, zongora Fodor Brigitta Ezüst
7.       Szalai Marcell, zongora Falakiné Piltman Erika/ Arany

 

 

  1. osztály
Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Balogh Lilianna, zongora Németh-Vékes Erzsébet Ezüst
2.       Szivós Hanna, zongora Fodor Brigitta Bronz
3.      Németh Bence, ütő Falaki Csaba Ezüst
4.      Mezőfi Zsombor, cselló Némethné Farkas Nóra Arany
5.      Barkóczi Nóra, zongora Falakiné Piltman Erika Arany
6.      Mógor Dávid, ütő Lődi Bence Kiemelt Arany

 

 

 

 

  1. 9. osztály
Név Felkészítőtanár Minősítés
1.       Takács András, zongora 5.o. Molnárné Szabó Dóra Ezüst
2.       Fodor Bence, ütő 5.o. Falaki Csaba Arany
3.      Mógor Dávid, zongora 5.o. Falakiné Piltman Erika Arany
4.      Mészáros Botond, ütő 5.o. Falaki Csaba Arany
5.      Reményi Réka, cselló 6.o. Némethné Farkas Nóra Arany
6.      Tóth Zsófia, zongora 5.o. Csatlós Krisztina Ezüst
7.       Orovecz András, ütő 5.o. Falaki Csaba Kiemelt Arany, Nívó díj
8.      Nagy Sebestyén, ütő 6.o. Falaki Csaba Arany
9.      Császár Fanni, hegedű 6.o. Nagy Tibor, Menyhárt Péter Ezüst
10.   Stankovics Luca, zongora 9.o. Falakiné Piltman Erika Arany

KÖSZÖNET A BARTÓK BÉLA ZENEISKOLÁÉRT ALAPÍTVÁNY ÉS A GRILLÁZS CUKRÁSZDA TÁMOGATÁSÁÉRT!

GRATULÁLUNK MINDEN NÖVENDÉKNEK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRNAK!